Par mums

Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs dibināts 1949. gadā un kopš 1968. gada ir viens no vadošajiem mutes, sejas un žokļu ķirurģijas centriem Baltijā.

Centrs pilda valsts pasūtījumu zobārstniecības aprūpes organizācijā un Mutes veselības centru tīkla nodrošināšanā visā Latvijas teritorijā. 

2008. gadā Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs tika iekļauts Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas saimē, mūsu pacientiem pieejami Stradiņa slimnīcas medicīnas pakalpojumi un slimnīcas ārstu konsultācijas.

Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā izvietots diennakts zobārstniecības kabinets un sejas traumpunkts. Palīdzība tiek nodrošināta ambulatori, dienas stacionārā vai stacionārā. 

2009. gada septembrī centrā atklāts pasaules standartiem atbilstošs operāciju bloks, kur izmantotas modernas medicīnas tehnoloģijas, tiek nodrošināta infekciju kontrole un tiek ievēroti pacientu drošības standarti.

2014. - 2016. gadā tiek atjaunota centra nodaļu un operāciju bloka materiāltehniskā bāze, tiek iegādātas jaunas iekārtas un atjaunotas esošās.

2015. gadā papildināts Rentgena kabineta aprīkojums ar modernu iekārtu izmeklējumu veikšanai.

 

 

 

 

Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs fotogrāfijās